ad
ad

درباره استودیو بهنما

استودیو بهنما

استودیو بهنما

ثبت بهترین لحظات زندگی شما با بهترین کیفیت وظیفه ماست.

بهترین لحظات زندگی هر یک از شما بودن با بچه هاتون یا روز عروسی خود شما و فرزندانتان است. استودیو بهنما با در نظر گرفتن این مطلب سعی بر این دارد که بهترین لحظات زندگی شما را به بهترین شکل و با بهترین امکانات ممکن ثبت کند.

فعالیتهای گروه بهنما:

  1. تصویر برداری با بالاترین کیفیت موجود (Full Hd)
  2. عکاسی حرفه ای فضای داخلی و خارجی
  3. طراحی عکس با متد روز، طبق سلیقه مشتری
  4. میکس و مونتاژحرفه ای
  5. و…

مدیریت: امیر اکبرپور برنجی

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۰۴۲۴۲۱

………………………………………………………………………………………………………………

دیده شده است که تعدادی از همکاران با اسم fullhd از مشتریان سوء استفاده کرده و کار dv به آنها تحویل میدهند.

لازم است یادآور شویم که در داخل DVD هیچگاه فیلمی با فرمت FULLHD رایت نمیشود مگر اینکه کیفیت آن در حد DVD پایین بیاید. به همین دلیل گروه بهنما فیلمها را به غیر از dvd که برای راحتی دیدن مشتری است در داخل هارد اکسترنال یا در صورت نداشتن هارد توسط مشتری، فیلم تدوین شده را با کیفیت FULLHD درون فلش به مشتری تقدیم می نماید. بهترین راه دیدن این فیلمها توسط گیرنده های دیجیتال داخلی (دقت شود که FULLHD باشد) و یا توسط لپ تاپی که با کابل HDMI به تلویزیون متصل است میباشد. در زیر برای آشنایی بیشتر شما مواردی را آورده ایم.

همینطور که در شکل زیر که فرمتهای عمومی تر تصویر را به نمایش کشیده ایم میبینید اختلاف بسیاری بین تصویر FULLHD و DV است. اختلافی که بسیار در کیفیت فیلم تاثیر میگذارد.

اندازه و سایز تصویر

اندازه و سایز تصویر

امروزه همه در منازل خود از تلوزیونهای LED یا LCD با نسبت اندازه ۱۶:۹ استفاده مینمایند. نداشتن اطلاعات درست در تدوین باعث میشود که فیلم حتی اگر به صورت ۱۶:۹ واید تصویر برداری شده باشد با قرار گرفتن در پروژه ۴:۳ و یا تنظیم نکردن در هنگام رایت dvd به صورت ۴:۳ در بیاید که بعد از دیدن در تلویزیون باعث کشیدگی و چاق شدن شخصیتهای درون فیلم میشود. به مثال زیر توجه نمایید:

پروژه سایز اشتباه در تدوین

این مشکلی است که بیششتر تدوین گران به آن توجه نمینمایند ولی گروه تدوین بهنما به کوچکترین مسائل اهمیت داده و این مشکلات را بر طرف نموده است.

مزیتهایی که داشتن هارد اکسترنال نسبت به فلش دارد در چند مورد میباشد. در هارد فیلم مادر و موزیکها و پروژه های تدوین قرار خواهد گرفت. از این طریق شما هر زمانی که مایل بودید میتوانید در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن اقدام به تغییر موزیک یا تدوین فیلم خود نمایید.

همچنین فیلم تدوین شده چه در فلش و چه در هارد و DVD به صورت تراکبندی میباشد. بدین معنی که میتوانید با زدن دکمه next در dvd به تراک بعدی یا قبلی بروید و نیازی به دور تند و دیدن تصویر به صورت سریع ندارید. در هارد و فلش نیز تراکها به صورت جداگانه و با اسمهای مشخص میباشند.

در ابتدای dvd نیز با عکس عروس و داماد منو (menu) زده میشود که به زیبایی فیلم شما می افزاید.

در انتها باید متذکر شوم که تدوینهای گروه بهنما به هیچوجه کلیپ آماده نمیباشد و همچنین در طراحی عکس از psd (فتوشاپ) آماده استفاده نمیشود مگر با درخواست مشتری.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team